Ma volt egy érdekes beszélgetésem. Egy ismerősnek ajánlottam a pelusokat, mire kibökte, hogy ő tulajdonképpen már hallott erről, de olyan sokba kerül beszerezni egy teljes készletet, hogy emiatt nem is gondolkodott el rajta igazán komolyan.
Mire én: Tudtad, hogy eredeti áruk töredékéért lehet hozzájutni a mások által már kipróbált, sokszor csak kimosott és szekrény mélyére süllyesztett, vagy (ügyetlenségből) mellőzött darabokhoz, vagy akár egész készletekhez is? Nem kell megragadni a kifogások szintjén!
Nálam is folyamatosan jelzik az anyukák, hogy szobatisztaság, vagy egyéb okokból cserélni szeretnék a meglévő pelusaikat és ha van ilyen érdeklődő, annak szoktam is javasolni, mielőtt új beruházásra szánja rá magát. Most is van, aki a fiús pelusokat csereberélné lányosakra. Megteheti, mert tudja, hogy bőven futja a keretből, már amit megspórolt eddig a pelusok használatával :)
Szóval nem kell a kifogásokat keresni pasik és csajok! A dolog szinte fillérekből is megvalósítható. Persze vannak, akik a pelusok eladásából szeretnék fedezni azt a rengeteg pénzt, amit a moshatók nem használatával voltak kénytelenek elherdálni, és irreális áron akarnak továbbadni a cuccon. Ilyenkor szoktam mondani nekik, hogy akkor jártak volna jobban, ha nem a szekrényben várja ki szegény pelus a szobatisztaságot, hanem a popón :) De hát ha már így jártak, viseljék ennek terheit, nem igaz?
Az ilyen eladókat jobb elkerülni.
Legyetek kreatívok, és találjátok meg a megfelelő fórumot mindehhez.
Pelust venni ugyanis darabonként is lehet! Sőt úgy érdemes igazán.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Köszönöm, hogy megosztod a tapasztalataidat!