Annyira jó visszajelzéseket kapok mostanában, hogy muszáj megosztanom még egyet:
"Kicsi fiam már elmúlt 10 hónapos, mikor barátaink pozitív tapasztalatai
alapján mi is kipróbáltuk a mosható pelenkát. 4 db különféle egyméretes zsebes pelussal kezdtünk, és gyorsan kiderült, hogy
anyagilag egyértelműen jobban járunk, ha teljesen átállunk. A használat olyan egyszerű
volt, hogy azonnal beleszerettünk. Minden várakozást felül múlt, amit kaptunk. Semmi szag, folt, ázás, pirosodás! A férjem kezdetben elég szkeptikus volt, de hamar beismerte, hogy a pelusok bizony jól teljesítenek. Rögtön vásároltunk egy egész készletet. Most már értjük miért beszélnek fanatizmusról a "hívei". Tényleg egy szempillantás alatt pelushalmozók lettünk mi is, annyira megtetszett a dolog. Azóta már több fajtát is próbáltunk, és egyik jobb, mint a másik! Eszünkbe sem jut visszatérni a szemetelésre!
Ricsi most másfél éves, és kizárólag
moshatót visel, éjjel-nappal. Kezdetben voltak ugyan apróbb balesetek, de amint
kitapasztaltuk az új anyagokat, minden pofon egyszerű és magától
értetődő lett.
Most várjuk a következő babát és nem kérdés, hogy őt is
moshatóba csomagoljuk majd! Csak beindítom a gépet, semmi macera. Így amiatt sem aggódom,
hogy egy ideig két gyerkőcöt is pelusoznom kell majd. (Vagy ki tudja,
lehet, hogy a nagy addigra pelusmentes lesz. A moshatókban általában
ennek hamarabb szokott eljönni az ideje.)
Igazán sajnálom, amiért nem
szántam rá magam korábban, pedig a barátnőm többször is ajánlotta,
dicsérte a pelusokat, amiket Tőled kapott. Talán attól féltem, hogy túl sok munka van vele.
De most már tudom, hogy ez a legegyszerűbb, legolcsóbb és
legtermészetesebb módja a pelenkázásnak. Köszönöm, hogy segítettél nekem is megtenni az első, tétova lépéseket!"
Szívesen. Ki lesz a következő? :-)
Nektek mi a véleményetek?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Köszönöm, hogy megosztod a tapasztalataidat!