Terézváros önkormányzata sokáig úttörőnek számított a nagycsaládosok mosható pelenka használatának támogatásával, mostantól azonban Komló képviselő testülete is támogatja az "olyan pelenka dermatitiszben szenvedő gyermeket nevelőket, akiknek orvosilag javasolt a mosható pelenka használata, és ezt a gyermekorvos véleménye és a védőnő javaslata, valamint a pelenka használatát bizonyító igazolása alátámasztja".
Végre egy újabb település, ahol a mosható pelenka használat gazdaságosságát, egészség és környezetvédelmi mivoltát többé nem lehet megkérdőjelezni. Jó úton járunk!
És mi a helyzet felénk? Van még tenni való ez ügyben, azt hiszem. Vannak ilyen téren tapasztalataitok?
Osszátok meg velünk!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Köszönöm, hogy megosztod a tapasztalataidat!