Egy friss komment ébresztett rá, hogy milyen régen nem írtam a blogra (sem). Pedig a mondanivalóm továbbra is él, és követőket kíván. Most ugyan csak egy gyors bejegyzés erejéig idézem egy kedvenc lelőhelyem írását a pelusok mosásánál is hasznos mosószóda egyéb hasznos tulajdonságairól, hátha így összefoglalóan még azok sem tudják, akik használják, de hamarosan ígérem, a mosással kapcsolatban posztolok egy-két képet is, elrettentésül.
Ne feledjétek, a bolti helyett mindig van természetes megoldás, csak keresni kell, mert ezzel természetesen nem találkozni minden reklámblokkban... Hogy miért, azt mindenki maga döntse el :)
Szép napot mindannyiunknak!
http://andio.biz/mososzoda-kedvenc-bio-fertotlenitoszerunk-ami-csiramentesseget-ad
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Köszönöm, hogy megosztod a tapasztalataidat!