Ma találkoztam egy ismerős 3 gyerekes anyukával, aki a legnagyobbat most szoktatja a kiscsoportba. Másik kettővel kísérgeti nap mint nap az oviba, közben persze kettőt pelenkáz egyszerre. Felajánlottam neki egy pár pelust a mi készletünkből néhány hete, és ahogy összefutottunk, megkérdeztem tőle mik a tapasztalatai. Bizony belevágtak a mosható pelus használatba..
Mondta, hogy nagyon jók a pelusok, és mindenképp szeretne venni belőlük, mert a 3 darab alapján látja, hogy nagyon megérik az árukat!! :)
Kérdeztem tőle, hogy nem "macerás", hogyhogy van ideje ilyesmire?! ;D
Erre nevetve közölte, nehogy már 3 gyerek mellett egy sima mosás kifogjon rajta.....
Na igen, így is lehet. Örömteli és ritka huszonéves felfogás....
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Köszönöm, hogy megosztod a tapasztalataidat!