A minap betévedtünk ismét a Spar áruházba (tudjátok, matricalelőhely, de persze matricát már rég nem adnak, csáberőnek viszont tökéletes húzás, na mindegy)! Rögtön az első sorban, a gyümölcsös standnál az alábbi táblácskára bukkantam:
A fenti E számos anyagok élelmiszer-adalékként feltüntetett, de gyakorlatban növényvédő szerek, melyeknek számos egészségkárosító és allergizáló hatást tulajdonítanak (kukk be ide). Azt hiszem ez mindent elmond a multi elkötelezettségéről a természetes és egészséges életmód támogatásáról... :( Már csak azt nem értem, hogy a BIO gyümölcsöt miért nem kell védeni a szállítás és tárolás során, vagy ami még fontosabb, mitől nem?!?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Köszönöm, hogy megosztod a tapasztalataidat!