A minap ráakadtam egy régi bejegyzésre. Mindenki okulására ajánlom Zsuzsa blogját, aki négy lány mellett is töretlen lelkesedéssel, időt és fáradtságot nem ismerve terjeszti a zöld szemléletet, hogy ti is minél hamarabb át tudjátok állítani az agyatokat az egészségkárosító kényelemről egy tényleg jól működő zöld valóságra :)
http://okosan-4lannyal.blogspot.hu
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Köszönöm, hogy megosztod a tapasztalataidat!