A szépségipar egyik nagy ágyúja idén kommunikációs hadjáratba kezdett, hogy a manapság egyre népszerűbb öko és bio vonulatok vitorlájából ő is kifogja a maga passzát-szelét. Kissé elkésett akciója során a cégóriás ígéretet tett arra, hogy 2015-ig kivon minden káros anyagot a termékeiből. SOSEM KÉSŐ?!
Ezzel gyakorlatilag elismerte, hogy agyonreklámozott babaápolási termékei nem hogy a babákra, de mindenki másra is veszélyesek! A cég, a magának adott 3 év haladékkal azért a káros összetevők kivonását nem kapkodja el.
A fenti cikket melegen ajánlom minden anyukának, aki könnymentes samponnal "kényezteti" a gyermekét. Olvasás után talán nem fogja többé, hanem inkább megtanítja rá, hogy csukja be a szemét...
A fenti cikket melegen ajánlom minden anyukának, aki könnymentes samponnal "kényezteti" a gyermekét. Olvasás után talán nem fogja többé, hanem inkább megtanítja rá, hogy csukja be a szemét...

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Köszönöm, hogy megosztod a tapasztalataidat!