Nem befelé figyelünk, nem a természeteset keressük, hanem folyamatosan azt várjuk, hogy valaki
megmondja nekünk mi és hogy kell nekünk, meg a gyerekünknek. A lényeg, hogy az anyuka ne gondolkodjon, ne kételkedjen, csak menjen a többiek után. Majd a reklámok és a gyártók megmondják neki, hogy kell csinálni, hogyan a helyes... Pedig mindez csupán money-puláció, vegyük észre végre. Merjük tudatosan átgondolni a dolgainkat és megélni őket. Meg úgy általában gondolkodni... Mert sokszor ez is hiányzik. Anyukák, ÉBRESZTŐ!
Tudtad, hogy minden gyerek több tonna pelenka hulladékot termel, mire szobatiszta lesz? Szerinted mi lesz ezzel a rengeteg szeméttel? Tudtad, hogy van más megoldás, amivel a pelenkázás nem kerül egy vagyonba, ráadásul a baba hamarabb szobatiszta lesz? Gondoltad volna, hogy ennyit számít mi van a ruha alatt? Itt a megoldás a felelősen gondolkodó, környezettudatos szülőknek, mellyel babád és a Föld egészségét, sőt a pénzedet is óvhatod. Mert Te is hatással vagy a bolygóra, jelenünkre és a jövőre!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Köszönöm, hogy megosztod a tapasztalataidat!